Poradnictwo psychologiczne

Kiedy warto skorzystać z porady psychologa?

Masz poczucie, że życie wymyka się spod kontroli, nie rozumiesz innych ludzi, lub samego siebie, tkwisz w relacjach osobistych lub zawodowych, które Ci nie służą? Psują się kontakty z najbliższymi, coraz częściej sięgasz po używki, masz problemy ze snem i motywacją, ciało zaczyna odmawiać posłuszeństwa? Między innymi w takich sytuacjach warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, który pomoże konstruktywnie poradzić sobie z bieżącymi trudnościami.

Konsultacja psychologiczna ma na celu pomoc klientowi w zrozumieniu swoich emocji, stanów, reakcji, a także emocji i zachowań innych osób w atmosferze otwartości, aktywnego słuchania, zaufania i pełnej empatii. Za pomocą pogłębionego wywiadu i nowoczesnych narzędzi diagnostycznych wspólnie określamy źródło trudności życiowych, a także projektujemy działania rozwojowe i naprawcze.

Podczas konsultacji pracujemy nad aktualnymi problemami klienta a także przekazujemy holistyczną wiedzę z zakresu funkcjonowania człowieka w różnych sytuacjach życiowych i kontekstach społecznych, która ma pomóc klientowi zyskać zasoby i umiejętności do samodzielnego radzenia sobie z podobnymi trudnościami w przyszłości. W psychoedukacji wykorzystujemy wiedzę z między innymi zakresu psychologii rozwojowej, społecznej, zdrowia, potrzeb i motywacji, neuropsychologii, dietetyki, psychopatologii.

Pracujemy z osobami dorosłymi i nastolatkami między innymi w obszarach:

  • Poczucie utraty kontroli nad swoim życiem, emocjami, zachowaniami.
  • Trudności z porozumieniem się z drugą osobą (w rodzinie, związku, w zespole pracowniczym).
  • Brak planów na swoją przyszłość zawodową i edukacyjną.
  • Poczucie braku satysfakcji z życia i związków z innymi ludźmi.
  • Problemy z motywacją, zaangażowaniem, energią do działania.
  • Rozpadające się małżeństwo, związek, rodzina.
  • Problemy z wychowaniem dzieci i budowaniem relacji w rodzinie.

Cennik:

Sesja 60min: 150 zł
Sesja 90min: 200 zł

Realizujemy również konsultacje online.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych w celu kontaktu zwrotnego i odpowiedzi na zadane pytanie.