793442827
m.rozmus.inspira@gmail.com

Poradnictwo psychologiczne

Kiedy warto skorzystać z porady psychologa?

Masz poczucie, że życie wymyka się spod kontroli, nie rozumiesz innych ludzi, lub samego siebie, tkwisz w relacjach osobistych lub zawodowych, które Ci nie służą? Psują się kontakty z najbliższymi, coraz częściej sięgasz po używki, masz problemy ze snem i motywacją, ciało zaczyna odmawiać posłuszeństwa? Między innymi w takich sytuacjach warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, który pomoże konstruktywnie poradzić sobie z bieżącymi trudnościami.

Konsultacja psychologiczna ma na celu pomoc klientowi w zrozumieniu swoich emocji, stanów, reakcji, a także emocji i zachowań innych osób w atmosferze otwartości, aktywnego słuchania, zaufania i pełnej empatii. Za pomocą pogłębionego wywiadu i nowoczesnych narzędzi diagnostycznych wspólnie określamy źródło trudności życiowych, a także projektujemy działania rozwojowe i naprawcze.

Psycholog online Inspira
Zapraszamy na konsultacje psychologiczne, terapię krótkoterminową i psychoterapię stacjonarnie w Lublinie oraz online.

Podczas konsultacji z psychologiem pracujemy zarówno nad aktualnymi problemami klienta a także przekazujemy holistyczną wiedzę z zakresu funkcjonowania człowieka w różnych sytuacjach życiowych i kontekstach społecznych, która ma pomóc klientowi zrozumieć lepiej siebie, swoje zachowania i decyzje a także innych ludzi. Dzięki temu zyskuje wiedzę i umiejętności do samodzielnego radzenia sobie z podobnymi trudnościami w przyszłości.

psychoedukacji wykorzystujemy wiedzę z między innymi zakresu psychologii rozwojowej, społecznej, zdrowia, potrzeb i motywacji, neuropsychologii, dietetyki, psychopatologii.

Terapia psychologiczna Prowadzimy też spotkania terapeutyczne – pracujemy w nurcie psychologii poznawczo – behawioralnej i pozytywnej. Wykorzystujemy narzędzia Racjonalnej Terapii Zachowań, techniki Dialogu Motywującego, Porozumienia Bez Przemocy w pracy z osobami w kryzysach emocjonalnych. Pracujemy z osobami dorosłymi młodzieżą.

Pracujemy między innymi w obszarach:

Skontaktuj się nami:

Porad i konsultacji psychologicznych udzielamy stacjonarnie w gabinecie w Lublinie lub online za pośrednictwem platformy Meets, Skype.

Konsultacji udzielają specjaliści, psychologowie z wieloletnim doświadczeniem. Więcej o naszych psychologach w zakładce: O nas

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 793442827, poprzez formularz kontaktowy lub drogą e-mail instytut.inspira@gmail.com w celu ustalenia najlepszej formy spotkania i terminu.

Cennik:

Sesja 60min: 200 zł
Sesja 90min: 300 zł

Psycholog Lublin online 

Napisz do nas przez formularz kontaktowy:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych w celu kontaktu zwrotnego i odpowiedzi na zadane pytanie.

    Zapraszamy!