Prelegenci i kadra szkoleniowa

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu naszych Prelegentów, Wykładowców i kadrę szkoleniową na warsztatach:

Katarzyna Mazurek

Mgr zarządzania i pielęgniarstwa o specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego, specjalista kosmetologii estetycznej, trener branży beauty, trycholog. Ukończyła liczne kursy w zakresie pielęgniarstwa, kosmetologii i medycyny estetycznej oraz studium na kierunku asystent fizjoterapii. Członek Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego,a w przeszłości Przewodnicząca Koła Korczaka przy USK we Wrocławiu. Posiada praktyczne doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dzięki piastowaniu takich stanowisk jak Kierownik Działu Higieny w USK oraz Pielęgniarka Oddziałowa Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej, a obecnie właścicielka salonu beauty w Zamościu.

Magdalena Rozmus

Absolwentka studiów magisterskich z psychologii i pedagogiki oraz studiów podyplomowych: Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, Doradztwa zawodowego, kierowania karierą i coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Mediacji gospodarczych w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Ukończyła kurs Trenera Biznesu Grupy SET oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu metodyki pracy trenera, coacha, mentora. Certyfikowany konsultant DISC-3D i MTQ-48.

Od lat prowadzi szkolenia i coaching dla biznesu, dla branży medycznej i beauty z zakresu budowania wizerunku organizacji, standardów obsługi klienta i pacjenta, budowania efektywnego zespołu, komunikacji interpersonalnej.

Urszula Gruszka

Z wykształcenia lekarz, w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Dziennikarka i publicystka, autorka kilku tysięcy artykułów o tematyce medycznej i lifestylowej. Związana także z instytucjami państwowymi. W życiu ceni sobie wolność i życie zgodnie z własnymi wartościami. Wierzy, że szczęście jest wyborem. Uwielbia życie w biegu. Więcej o publikacjach Urszuli:  https://www.hellozdrowie.pl/autor/urszula-gruszka/

Izabela Czykieta

Magister i specjalistka pielęgniarstwa kardiologicznego i epidemiologicznego. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. W zawodzie od 25 lat, a na stanowisku pielęgniarki oddziałowej od roku 2014. Od 8 lat czynnie zajmuje się leczeniem ran i odleżyn w Opiece Długoterminowej oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Wykładowca, szkoleniowiec, czynny uczestnik konferencji naukowych, autorka publikacji medycznych.

Agnieszka Pytka

Z wykształcenia psycholog, terapeuta II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, certyfikowany trener biznesu i edukacji, coach, filolog polski (UMCS). Autorka książki “Życie jest teraz. Jak odzyskać spokój i żyć pełnią życia” oraz współautorka “Otwarte serca”. Gość w programach radiowych i telewizyjnych.
Na co dzień właścicielka HOPE Agnieszka Pytka, autorka metody HOPE, która łączy trening rozwoju świadomości z psychologią. Pracuje głównie w obszarze tworzenia zdrowych i szczęśliwych związków, wychodzenia z toksycznej relacji oraz wolności i miłości do samej siebie.

Barbara Mróz

Absolwentka psychologii i socjologii (Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie ). Ukończyła Szkołę Coachów Akademi SET oraz Szkołę Trenerów Biznesu Akademii Set w Warszawie. Pracując jako psycholog i coach wspiera swoich klientów w pokonywaniu barier i dochodzeniu do postawionych sobie celów. Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania zespołem, dzięki czemu szkolenia są naturalnym przejściem pomiędzy teorią a praktyką.

Anna Rękas

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Wykładowca akademicki oraz uczestnik badań klinicznych. Doktorant zakładu farmakologii klinicznej Akademii Medycznej w Lublinie. Autorka i współautorka publikacji naukowych. W 2016 roku ukończyła z wyróżnienem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Biegły sądowy z zakresu medycyny estetycznej. Współzałozyciel Stowarzyszenia Prawo Mediacje Medycyna – które ma za cel propagowanie wiedzy zarówno z zakresu prawa, jak i medycyny.

Monika Butryn

Specjalistka od kreowania wizerunku, doradca stylu przedsiębiorców, kadry zarządzającej i kierowniczej z wielu sektorów, w branży tym medycznej, prawniczej, a także managerów, polityków. W swojej pracy skupia się na poczuciu kobiecości, dbałości o wizerunek u ludzi wykluczonych, z trudnych środowisk, z trudnych rodzin, z domów dziecka. Ludzi niepełnosprawnych, chorych na raka. Tworzyła i współtworzyła warsztaty wizerunkowe budujące pewność siebie dla Fundacji Oswoić Los, fundacji Piękniejsze życie, Stowarzyszenia Jesteśmy Kroplą. Prowadzi prestiżową Pracownię Stylu Moniki Butryn, która kompleksowo tworzy i dba o wizerunek, począwszy od doradztwa i budowania wizerunku, po profesjonalne biznesowe sesje zdjęciowe. Wykładowca uniwersytecki z obszarów: „PR i sztuka publicznej prezentacji”,, „Kreowania wizerunku i sztuki wystąpień publicznych”

Konrad Podgórski

Psycholog, coach i trener. W swojej pracy holistycznie podchodzi do człowieka, łącząc aspekty psychologiczne, motywacyjne, związane z żywieniem, suplementacją i treningiem. Wykształcenie psychologiczne wzięło się z silnej chęci zrozumienia ludzkiej psychiki, z zwłaszcza w kontekście zdobywania osiągnięć oraz sportu. Niedawno rozpoczął swoją działalność jako coach, pomagając swoim klientom osiąganiu swoich celów. Rola trenera sportowego wiąże się przede wszystkim z ponad 6 letnią pasją do sportów siłowych. Wchodząc w każdą z ról realizuje ideę komplementarnego rozwoju zarówno ciała jak i umysłu.

Ilona Koszel - Żebrowska

Z wykształcenia psycholog oraz dyplomowany coach. Na co dzień pracuje jako terapeuta w Centrum Interwencji Kryzysowej. By móc jak najlepiej pomagać swoim klientom ukończyła wiele kursów uzupełniających m.in. kurs z zakresu  interwencji kryzysowej, terapii schematów, kurs z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych dzieci i dorosłych ze spektrum zaburzeń autystycznych. Wspiera w pracy nad emocjami, oraz nauce asertywności. Pokazuje inną perspektywę. Jej życiową misją jest wspieranie ludzi, zarówno w kryzysach jak i w osiąganiu celów osobistych, oraz zawodowych.

Paweł Głuchowski

Adwokat od 2099 roku w ramach Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz Instytutu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Wydziału Nauk Społecznych UAM w Poznaniu. Ukończył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu ze złożonym egzaminem sędziowskim.
Prowadzi głównie indywidualną praktykę. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Katarzyna Figura

Właścicielka firmy Figura Media z Zamościa, specjalistka do spraw budowania marki i promocji online, konferansjer, wokalistka i miłośniczka olejków eterycznych firmy doTerra.

Marta Duda

Magister fizjoterapii, kosmetolog, linergistka, pedagog, instruktor odnowy biologicznej. Obecnie studentka Akademii Zamojskiej, na kierunku Pielęgniarstwo. W branży medycznej posiada ponad 17 letnie doświadczenie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła studia podyplomowe w tym; Polityka zdrowotna i zarządzanie w ochronie zdrowia, Podyplomowe Studia Pedagogiczne, Odnowa Biologiczna z elementami fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Zamojskiej Klinice Rehabilitacji, Katedrze Fizjoterapii WSZiA w Zamościu, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Zamościu, NZOZ Ośrodku Rehabilitacyjno Terapeutycznym dla Dzieci Krok za Krokiem, Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym oraz jako fizjoterapeuta w domu pacjenta.

Anna Antosik

Magister psychologii, kosmetolog, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wykorzystywania peelingów chemicznych, mikronakłuwania oraz technik łączonych w terapiach skóry, niezależny ekspert w zakresie zastosowania nowoczesnych rozwiązań pielęgnacyjnych w gabinecie. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała zarówno w Polsce jak i w Hiszpanii, gdzie odbyła szereg szkoleń teoretycznych i praktycznych pod okiem dermatogów i lekarzy medycyny estetycznej, m.in. światowej sławy lekarza dr Gabriela Serrano.

Magdalena Waszczyszyn

Z wykształcenia magister kosmetologii. Zajmuje się koordynowaniem szkoleń kosmetologicznych firmy Bielenda w terenie dla dystrybutorów, a także szkoleń i eventów, które niezależnie organizujemy we współpracy z ekspertami z danej dziedziny na terenie całej Polski. Prywatnie zajmuje się też makijażem permanentnym, okolicznościowym, a także prowadzi zabiegi  pielęgnacyjne zarówno gabinetowe jak i domowe klientek.

Małgorzata Kopeć

Szkoleniowiec i Przedstawiciel Firmy Nature Biostimulates.

Monika Ćwik-Hirowska

Key Account Manager w firmie Beautyeurope.eu Od 17 lat związana z branżą medyczną.