793442827
m.rozmus.inspira@gmail.com

Prelegenci i kadra szkoleniowa

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu naszych Prelegentów, Wykładowców i kadrę szkoleniową na warsztatach:

Katarzyna Mazurek

Mgr zarządzania i pielęgniarstwa o specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego, specjalista kosmetologii estetycznej, trener branży beauty, trycholog. Ukończyła liczne kursy w zakresie pielęgniarstwa, kosmetologii i medycyny estetycznej oraz studium na kierunku asystent fizjoterapii. Członek Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych oraz Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego,a w przeszłości Przewodnicząca Koła Korczaka przy USK we Wrocławiu. Posiada praktyczne doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dzięki piastowaniu takich stanowisk jak Kierownik Działu Higieny w USK oraz Pielęgniarka Oddziałowa Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej, a obecnie właścicielka salonu beauty w Zamościu.

Magdalena Rozmus

Absolwentka studiów magisterskich z psychologii i pedagogiki oraz studiów podyplomowych: Coaching i Mentoring na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, Doradztwa zawodowego, kierowania karierą i coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Mediacji gospodarczych w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Ukończyła kurs Trenera Biznesu Grupy SET oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu metodyki pracy trenera, coacha, mentora. Certyfikowany konsultant DISC-3D i MTQ-48.

Od lat prowadzi szkolenia i coaching dla biznesu, dla branży medycznej i beauty z zakresu budowania wizerunku organizacji, standardów obsługi klienta i pacjenta, budowania efektywnego zespołu, komunikacji interpersonalnej.

Urszula Gruszka

Z wykształcenia lekarz, w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Dziennikarka i publicystka, autorka kilku tysięcy artykułów o tematyce medycznej i lifestylowej. Związana także z instytucjami państwowymi. W życiu ceni sobie wolność i życie zgodnie z własnymi wartościami. Wierzy, że szczęście jest wyborem. Uwielbia życie w biegu. Więcej o publikacjach Urszuli:  https://www.hellozdrowie.pl/autor/urszula-gruszka/

Izabela Czykieta

Magister i specjalistka pielęgniarstwa kardiologicznego i epidemiologicznego. Doktorantka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. W zawodzie od 25 lat, a na stanowisku pielęgniarki oddziałowej od roku 2007. Od 15 lat czynnie zajmuje się leczeniem ran i odleżyn w Opiece Długoterminowej oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Wykładowca, szkoleniowiec, czynny uczestnik konferencji naukowych, autorka publikacji medycznych.

Kamil Pielaszkiewicz

Chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej. Jak sam przyznaje, chirurgia to jego zawód, ale prawdziwą pasję stanowi medycyna estetyczna. Chętnie łączy te dwie dziedziny – w codziennej praktyce wykonuje wiele zabiegów z ich pogranicza. Jako lekarz orkiestra często przeprowadza zabiegi ginekologii i urologii estetycznej oraz zabiegi sprzętowe. W latach 2015-17 prowadził wykłady oraz zajęcia praktyczne z zakresu pierwszej pomocy, medycyny ratunkowej i chirurgii urazowej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Obecnie pracuje m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów Układu Pokarmowego SPSK nr 1 w Lublinie oraz w lubelskim Centrum Medycznym Sanitas jako lekarz medycyny estetycznej. Szkoleniowiec Centrum Szkoleniowego OLLIE.

Iwona Mosiołek

Trenerka rozwoju świadomości, komunikacji opartej na empatii, coach, mama trójki niezwykłych istot:) Pomaga zanurkować głęboko w zapomniane, zamrożone emocje, zajrzeć do traum i trudnych chwil by odkryć schematy, przekonania, w które weszliśmy jako dzieci, zobaczyć je oczami dorosłego i zaopiekować się tym, co w nas słabe, kruche, bolesne. Wszystko po to, by osoby, którym towarzyszę mogły zobaczyć jak wielką moc mają w sobie i mogły żyć życiem jakiego pragną.

Klaudia Kamińska

Dyplomowany trener linergista, plastyk, pedagog, studentka ostatniego roku kosmetologii II stopnia. Właścicielka salonu Pearls w Lublinie gdzie na co dzień wykonuje zabiegi makijażu permanentnego, pigmentacji medycznej oraz mikropunktury. V-ce Mistrzyni Polski w makijażu permanentnym oraz laureatka plebiscytu „Linergistka roku” na terenie województwa lubelskiego, certyfikowany członek międzynarodowego zrzeszenia linergistów AIPMUA, zdobywczyni tytułu Pro Artist Microbliding &Pmu World Association oraz  Artist w Academy’s Sviatoslav’a Otchenash. Sędzia na międzynarodowych mistrzostwa makijażu permanentnego oraz autorka artykułów do czasopism branżowych i licznych pokazów pigmentacji. W ramach pomocy osobom po rozszczepie wargi i podniebienia oraz mastektomii wykonuje pigmentacje ust oraz brodawki i otoczki sutkowej, a także pigmentacje Vitiligo dla osób z bielactwem. Praca jest dla niej wielką pasją, dlatego ciągle się rozwija i zdobywa nową wiedzę na szkoleniach w Polsce i zagranicą.  Prywatnie szczęśliwa żona i mama 7-letnich bliźniaczek.

Jolanta Poźniak

Na swej osobistej drodze doświadczyła kryzysu ciała, umysłu, emocji i duszy, których efektem była między innymi amnezja. W trakcie procesu zdrowienia zdobyła wiedzę, której nie da się zawrzeć w podręcznikach czy naukowych wywodach, ponieważ wiąże się nieodłącznie z bardzo indywidualnym emocjonalnym ładunkiem. Aktualnie odnajduje się w roli Eksperta przez Doświadczenie, dzieląc się wiedzą płynącą z krwi i kości, towarzysząc innym w chorobie, jak i procesie zdrowienia. Ukończyła szkolenie realizowane w oparciu o uznany w Europie program EX-IN (Experienced-Involvement) stworzony w ramach współpracy profesjonalistów z różnych krajów. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomogły wypracować specjalistyczną metodykę i narzędzia, dzięki którym może obecnie budować pomost pomiędzy cierpiącymi i światem medycyny, światem psychologii i rodziną chorego.
Autorka „Krótkiej historii o kamieniach” – książki opartej na faktach i traktującej o traumie, członkini Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym.
Więcej o działalności Jolanty można poczytać na jej stronie: https://traumainadzieja.eu/

Barbara Mróz

Absolwentka psychologii i socjologii (Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie ). Ukończyła Szkołę Coachów Akademi SET oraz Szkołę Trenerów Biznesu Akademii Set w Warszawie. Pracując jako psycholog i coach wspiera swoich klientów w pokonywaniu barier i dochodzeniu do postawionych sobie celów. Posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania zespołem, dzięki czemu szkolenia są naturalnym przejściem pomiędzy teorią a praktyką.

Anna Rękas

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Wykładowca akademicki oraz uczestnik badań klinicznych. Doktorant zakładu farmakologii klinicznej Akademii Medycznej w Lublinie. Autorka i współautorka publikacji naukowych. W 2016 roku ukończyła z wyróżnienem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Biegły sądowy z zakresu medycyny estetycznej. Współzałozyciel Stowarzyszenia Prawo Mediacje Medycyna – które ma za cel propagowanie wiedzy zarówno z zakresu prawa, jak i medycyny.

Monika Butryn

Specjalistka od kreowania wizerunku, doradca stylu przedsiębiorców, kadry zarządzającej i kierowniczej z wielu sektorów, w branży tym medycznej, prawniczej, a także managerów, polityków. W swojej pracy skupia się na poczuciu kobiecości, dbałości o wizerunek u ludzi wykluczonych, z trudnych środowisk, z trudnych rodzin, z domów dziecka. Ludzi niepełnosprawnych, chorych na raka. Tworzyła i współtworzyła warsztaty wizerunkowe budujące pewność siebie dla Fundacji Oswoić Los, fundacji Piękniejsze życie, Stowarzyszenia Jesteśmy Kroplą. Prowadzi prestiżową Pracownię Stylu Moniki Butryn, która kompleksowo tworzy i dba o wizerunek, począwszy od doradztwa i budowania wizerunku, po profesjonalne biznesowe sesje zdjęciowe. Wykładowca uniwersytecki z obszarów: „PR i sztuka publicznej prezentacji”,, „Kreowania wizerunku i sztuki wystąpień publicznych”

Konrad Podgórski

Psycholog, coach i trener. W swojej pracy holistycznie podchodzi do człowieka, łącząc aspekty psychologiczne, motywacyjne, związane z żywieniem, suplementacją i treningiem. Wykształcenie psychologiczne wzięło się z silnej chęci zrozumienia ludzkiej psychiki, z zwłaszcza w kontekście zdobywania osiągnięć oraz sportu. Niedawno rozpoczął swoją działalność jako coach, pomagając swoim klientom osiąganiu swoich celów. Rola trenera sportowego wiąże się przede wszystkim z ponad 6 letnią pasją do sportów siłowych. Wchodząc w każdą z ról realizuje ideę komplementarnego rozwoju zarówno ciała jak i umysłu.

Ilona Koszel - Żebrowska

Z wykształcenia psycholog oraz dyplomowany coach. Na co dzień pracuje jako terapeuta w Centrum Interwencji Kryzysowej. By móc jak najlepiej pomagać swoim klientom ukończyła wiele kursów uzupełniających m.in. kurs z zakresu  interwencji kryzysowej, terapii schematów, kurs z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych dzieci i dorosłych ze spektrum zaburzeń autystycznych. Wspiera w pracy nad emocjami, oraz nauce asertywności. Pokazuje inną perspektywę. Jej życiową misją jest wspieranie ludzi, zarówno w kryzysach jak i w osiąganiu celów osobistych, oraz zawodowych.

Marta Duda

Magister fizjoterapii, kosmetolog, linergistka, pedagog, instruktor odnowy biologicznej. Obecnie studentka Akademii Zamojskiej, na kierunku Pielęgniarstwo. W branży medycznej posiada ponad 17 letnie doświadczenie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła studia podyplomowe w tym; Polityka zdrowotna i zarządzanie w ochronie zdrowia, Podyplomowe Studia Pedagogiczne, Odnowa Biologiczna z elementami fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Zamojskiej Klinice Rehabilitacji, Katedrze Fizjoterapii WSZiA w Zamościu, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Zamościu, NZOZ Ośrodku Rehabilitacyjno Terapeutycznym dla Dzieci Krok za Krokiem, Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym oraz jako fizjoterapeuta w domu pacjenta.

Katarzyna Młotek

Fizjoterapeutka z 20 letnim stażem zawodowym. Od około 6 lat intensywniej zajmuje się bliznami. Zaczęło się przy okazji obszernego kształcenia w zakresie terapii pacjentów z bólem przewlekłym, a doszło do konceptu terapii blizn na wielu różnych poziomach. Fascynacja Instruktorki nie jest skierowana na same blizny, ale przede wszystkim na niewyobrażalne możliwości organizmu w podejmowaniu regulacji w reakcji na terapeutyczne bodźce. Pani Katarzyna poszukuje i znajduje coraz to więcej możliwości terapii blizn. Jej prelekcja to nie tylko teoria, ale też intensywna wymiana doświadczeń.

Magdalena Waszczyszyn

Z wykształcenia magister kosmetologii. Zajmuje się koordynowaniem szkoleń kosmetologicznych firmy Bielenda w terenie dla dystrybutorów, a także szkoleń i eventów, które niezależnie organizujemy we współpracy z ekspertami z danej dziedziny na terenie całej Polski. Prywatnie zajmuje się też makijażem permanentnym, okolicznościowym, a także prowadzi zabiegi  pielęgnacyjne zarówno gabinetowe jak i domowe klientek.

Małgorzata Kopeć

Absolwentka Studiów Pedagogicznych oraz Studium Kosmetycznego w Zamościu. Ukończone szkolenie Akademii Trenerów Sprzedaży w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń,  sprzedaży i bezpośrednim kontakcie z klientem.  Moją pasją jest kosmetyka i pielęgnacja naturalnego piękna urody w czym pomagają mi na co dzień produkty z którymi pracuję. Aktualnie zawodowo przedstawiciel i szkoleniowiec w firmie Nature Biostimulates.

Monika Ćwik-Hirowska

Key Account Manager w firmie Beautyeurope.eu Od 17 lat związana z branżą medyczną.