Kadra Fundacji

Specjaliści udzielający konsultacji w ramach Fundacji:

Ewelina Iracka
Psycholog

Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych w kryzysach emocjonalnych i poszukujących swojej ścieżki życiowej, a także dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać ze wsparcia, aby lepiej poznać siebie, zwiększyć swoją samoświadomość i wzmocnić własne zasoby. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim podejściem humanistycznym i poznawczym. Pracuje w oparciu o narzędzia Racjonalnej Terapii Zachowań. Jej celem jest zapewnienia klientom i pacjentom skutecznej opieki psychologicznej i stały rozwój.

Jest osobą otwartą, pozytywnie nastawioną, komunikatywną i pełną zapału. Poza psychologią interesuje się fotografią, literaturą i muzyką.

Małgorzata Sobczyk
Psycholog

Absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Nauk Społecznych. Udziela konsultacji dla dzieci, młodzieży, dla dorosłych. Od zawsze zainteresowana zachowaniami ludzi  oraz tym co na to wpływa, zagadnienie szczęścia oraz  wpływu satysfakcji z podejmowanych działań na jego poziom.

Dodatkowo ma doświadczenie w biznesie, obsłudze klienta. Dzięki pracy w branży handlowej oraz dążeniu do ciągłego rozwoju, postawiła na rozwój swoich umiejętności sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, prawidłowego rozpoznawania potrzeb Klienta oraz później na przekazywanie swojej wiedzy jako trener oraz  coach. W kontakcie terapeutycznym zaraża ciepłem i optymizmem.

Katarzyna Ostrowska
Pedagog

Pedagog szkolny w szkole w szkole podstawowej. Studentka psychologii, koordynator Koła Naukowego Psychologów WSNS. Pomaga rodzinom nauczyć się ze sobą komunikować, poprawia ich relacje. Jej celem jest poprawianie jakości i komfortu funkcjonowania dziecka i jego rodziny. Posiada wiele certyfikatów, kursów, szkoleń oraz 4 specjalizacje z dziedziny pedagogiki. Zawsze stara się dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na potrzeby i emocje dzieci. Jej misją jest stworzenie dzieciom warunków do swobodnego rozwoju w atmosferze miłości i wzajemnego szacunku.

Angażuje się w akcje społeczne, poszukuje kreatywnych rozwiązań, próbuje tworzyć ambitne innowacje. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch synów.

Ilona Koszel - Żebrowska
Psycholog, coach

Z wykształcenia psycholog oraz dyplomowany coach. Posiada doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi. Na co dzień pracuje jako terapeuta w Centrum Interwencji Kryzysowej. By móc jak najlepiej pomagać swoim klientom ukończyła wiele kursów uzupełniających m.in. kurs z zakresu  interwencji kryzysowej, terapii schematów, kurs z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych dzieci i dorosłych ze spektrum zaburzeń autystycznych.

Wspiera w pracy nad emocjami, oraz nauce asertywności. Pokazuje inną perspektywę. Jej życiową misją jest wspieranie ludzi, zarówno w kryzysach jak i w osiąganiu celów osobistych, oraz zawodowych.

EWELINA WARYWODA
Coach

Absolwentka Studium Coachingu, licznych kursów zarządzania zespołem, komunikacji z ludźmi, zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie pracuje na stanowisku Managera oraz Opiekuna Klientów w dwóch placówkach medycznych. Od zawsze zafascynowana pracą z ludźmi, uwielbia patrzeć na proces jaki przechodzą osoby, z którymi pracuje i idą w kierunku realizacji celów, pomimo różnych trudności życiowych, niesprzyjających wydarzeń czy braku odwagi aby podjąć walkę o swoje marzenia. W swojej pracy ceni sobie możliwość pomagania ludziom i dodawania im skrzydeł, wsparcia w procesie dążenia do takiego życia, by wyglądało ono tak jak tego chcą.

Kontakt

Konsultacji udzielamy głównie online za pośrednictwem Google Meets, Skype. Terminy spotkań są ustalane wcześniej z Państwem – jesteśmy elastyczni!

Więcej o  działalności Fundacji – TUTAJ 

Chcesz porozmawiać z jednym z naszych specjalistów? A może chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Zapraszamy do kontaktu:

Adres e-mail: fundacja.inspira@gmail.com

Telefon: 511774920

Kontakt Fundacja Inspira

Zapraszamy!