Fundacja Inicjatyw Rozwojowych INSPIRA

Z naszej pasji do wspierania innych w rozwoju osobistym i zawodowym została utworzona

 

Fundacja Inicjatyw Rozwojowych INSPIRA.

Fundacja Inicjatyw Rozwojowych Inspira

Naszym celem jest:

1

Prowadzenie wszechstronnej działalności w zakresie ochrony i promocji zdrowia psychicznego.

2

Propagowanie praktycznego wykorzystania wiedzy psychologicznej, medycznej i socjologicznej w budowaniu wysokiej jakości życia osobistego, społecznego i zawodowego.

3

Podnoszenie kompetencji psychospołecznych i zawodowych osób i organizacji zajmujących się edukacją, zarządzaniem, opieką medyczną i terapią.

Jak to robimy? Poprzez:

Fundacja Inspira

Fundacja Inspira

Chcesz razem z nami tworzyć taką inicjatywę? Zapraszamy do naszego zespołu specjalistów z obszarów psychologii, terapii, biznesu, zarządzania, medycyny! Razem możemy tworzyć konstruktywną przestrzeń dla rozwoju dla innych!

Czujesz, że potrzebujesz wsparcia psychologicznego, pedagogicznego bądź chcesz zadbać o swój rozwój w procesie coachingowym?

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z naszymi specjalistami:

Fundacja Inspira

Naszą misją jest udzielanie pomocy psychologicznej i pedagogicznej każdemu kto tego potrzebuje. Wciąż poszukujemy sponsorów, darczyńców, projektów, dzięki którym możemy pomagać wszystkim, którzy nie mogą sobie finansowo pozwolić na taką pomoc.

Jeśli i Ty chcesz wesprzeć naszą działalność bądź docenić naszą pracę po odbytych konsultacjach, warsztatach – to możesz to zrobić poprzez przekazanie nam darowizny na rzecz działań statutowych:

Numer konta Fundacji Inspira: 60 1140 2004 0000 3302 8248 0790

KRS: 0000970332

REGON: 521938326, NIP: 7123434981

Dziękujemy!!!