Projekt „Zdrowie w głowie”

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie: „Zdrowie w głowie”

 

Celem projektu jest szeroko rozumiana profilaktyka i pomoc doraźna w trudnościach emocjonalnych, poczuciu wypalenia zawodowego i życiowego. Chcemy promować model holistycznego podejścia i dbania o zdrowie (połączenie zdrowia fizycznego, emocjonalnego i społecznego). Z projektu może skorzystać każdy, kto czuje potrzebę wsparcia ze strony psychologa, pedagoga, coacha ze względu na aktualne trudności życiowe.

Niesiemy pomoc tym, którzy z różnych powodów nie mogą sobie finansowo pozwolić na taką pomoc. Zgłoś się do naszego projektu –

pomagamy bezpłatnie!

 

Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033. Zadanie publiczne realizowane w ramach Priorytetu 1. Rozwój instytucjonalny: stabilność i nowoczesność organizacji poradnictwa i poprawa jakości świadczenia usług oraz Priorytetu 2. Wsparcie realizacji usług poradniczych.

W ramach Projektu prowadzimy:

Psycholog Lublin Instytut Inspira
Psycholog dla dzieci i młodzieży Lublin Instytut Inspira
Psycholog dla dzieci i młodzieży Lublin Instytut Inspira
Coaching Lublin Instytut Inspira

Konsultacji udzielają:

Konsultacji udzielają zarówno młodzi psychologowie, pedagogowie, coachowe – którzy w trakcie i po zakończeniu edukacji chcą się dzielić swoją wiedzą, umiejętnościami, kompetencjami do pomagania innym, jak i doświadczona kadra psychologów, pedagogów, coachów. Zapraszamy do zgłaszania się do projektu poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o opisanie w nim swoich trudności, celów, obszarów do pracy – a my dobierzemy odpowiedniego specjalistę do Państwa potrzeb.

Łączy nas pasja do pomagania innym, kreatywność i pozytywna energia!

Chcesz poznać naszą Kadrę? Kliknij w link:

Kontakt z nami

Konsultacji udzielamy stacjonarnie w gabinecie psychologiczno – pedagogicznym w Lublinie, lub online za pośrednictwem Google Meets, Skype. Terminy spotkań są ustalane wcześniej z Państwem – jesteśmy elastyczni!

Więcej o  działalności Fundacji – TUTAJ

Jeśli chcesz się zgłosić do projektu i skorzystać z bezpłatnej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, coachingu, lub badań psychologicznych – wypełnij Formularz zgłoszeniowy ONLINE, lub pobierz formularz w wersji Word (do ściągnięcia poniżej) i prześlij nam wypełniony elektronicznie na adres mailowy:

fundacja.inspira@gmail.com

Telefon: 511774920

Kontakt Fundacja Inspira